Hledám new AFFS tak klidně napiš do komentářů

Profil Michaela Hájková na Facebooku

jsem v soutěži o nej fotku tak prosím hlásněte pro mě jesm tam jako ¤!MiShUl_Ka!¤

Lindsay Lohan

12. dubna 2007 v 19:59
Lindsay má ve svém útlém věku již problémy s křečovými žilami. Potvrdily to její poslední snímky, když opouštěla svou oblíbenou restauraci v Los Angeles.Herečka si poslední dobou stěžovala na svůj náročný pracovní program. O víkendu dokonce zkolabovala při natáčení filmu Georgia Rule (2007).Podle tvrzení jejích spolupracovníků si ale herečka za svůj špatný zdravotní stav může sama. "Lindsay prohýří celé večery se svým přítelem v místních nočních podnicích. Místo toho by měla odpočívat," stěžovali si na nedisciplovanost její blízcí spolupracovníci.
Lindsay trpí! Důvodem je její přílišná pověrčivost.Jakmile jí přeběhne přes cestu černá kočka, okamžitě mění směr, i kdyby si měla zajít třeba kilo­metrJako čert kříži se Lindsay vyhýbá i kanálům.Pověrčivost jí ale "leze" i do profesního života.Při natáčení komedie Jen trochu štěstí (Just My Luck, 2006), kde si zahrála Ashley Albright, odmítla v místnosti rozevřít deštník. Prý to totiž nosí smůlu...
Lindsay omdlela na natáčení svého posledního filmu Georgia Rule a byla poté převezena na soukromou kliniku v Los Angeles.Stejně jako ve Evropě i na západě Spojených států panují obrovská vedra, což se stalo mladé herečce osudným.Lindsay Lohan strávila na place dvanáct hodin při téměř padesátistupňových vedrech. Mladá kráska potom byla nucena zůstat zbytek dne na lůžku a lékaři jí naordinovali vitamin B.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.